bysPoczątki Firmy „BYŚ” Wojciech Byśkiniewicz sięgają 1976 roku. Dziś oferuje ona szeroki zakres usług w branży komunalnej, m.in. zimowe i letnie utrzymanie dróg, zieleni, a przede wszystkim odbiór i zagospodarowanie odpadów. Na tle innych firm w branży BYŚ wyróżnia się innowacyjnością, wykorzystaniem najlepszych dostępnych technologii oraz ogromnymi, przekraczającymi unijne wymagania, poziomami odzysku odpadów. Konkurencyjne ceny świadczonych usług, szybka reakcja na zmieniające się potrzeby klienta oraz 100 procentowy polski kapitał to dodatkowe atuty tej marki.

huta warszawa logoHuta ArcelorMittal Warszawa należy do Koncernu ArcelorMittal. Jest uznanym producentem wyrobów długich ze stali węglowych i stopowych. Oferuje szeroki wachlarz gatunków stali w tym łożyskowych, automatowych, sprężynowych, do nawęglania i o podwyższonej wytrzymałości a także stal do zbrojenia betonu. Wyroby produkowane w hucie ArcelorMittal Warszawa znajdują zastosowanie w przemyśle samochodowym, maszynowym, łożyskowym, w przeróbce plastycznej oraz w budownictwie. Huta znajduje się na terenie dawnej Huty Warszawa, przy ul. Kasprowicza na Bielanach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.